O nas

EXPERT OPTYK
autoryzowany partner Rodenstock świadczy pełen zakres usług optycznych


Wychodząc naprzeciw indywidualnym potrzebom oraz życzeniom, wykonujemy okulary korekcyjne, dzięki którym uzyskują Państwo nowe spojrzenie na rzeczywistość.

Wszystko to dzięki naszemu indywidualnemu i kompleksowemu podejściu, w którym zawieramy wszystko to, w czym się specjalizujemy i wyróżniamy, a mianowicie:

  • doborze, zarówno korekcji okularowej jak i soczewek kontaktowych   
  • w indywidualnym dopasowaniu opraw okularowych, gdzie szczególnie baczną uwagę zwracamy na połączenie estetyki wyglądu z parametrami technicznymi oprawy, dopasowanymi do mocy i rodzaju soczewek.


Posiadamy duże doświadczenie w wykonywaniu prac optycznych, podejmując się również wykonania okularów o wysokim stopniu trudności  (wysokie moce, okulary pryzmatyczne, progresywne i inne). Bardzo dużą wagę kładziemy na najwyższą jakość świadczonych usług.

Dlatego zlecone przez Państwa prace oraz serwisy wykonujemy we własnym warsztacie optycznym, który  wyposażony jest w nowoczesny automat szlifierski japońskiej firmy NIDEK, pozwalający na wykonanie nawet najtrudniejszych zleceń.

 

Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem w optyce, która jako jedyna w Bydgoszczy pracuje w najnowszej technologii ImpressionIST®  firmy Rodenstock.

Zamiłowanie do optyki, rzetelność i wiedza poparte najnowszymi trendami w oprawach okularowych światowych kreatorów mody i najnowsza technologia doboru soczewek  gwarantuje państwu najwyższą jakość usług w ekskluzywnej i miłej atmosferze naszego salonu w Bydgoszczy przy Wełnianym Rynku 10.


Zapraszamy Pn-Pt 10-18, Sob 10-13 jesteśmy również do dyspozycji Państwa w każdym dowolnym terminie i dogodnej dla państwa godzinie we wszystkie dni tygodnia po uprzednim umówieniu terminu.

Wybór soczewek okularowych to trudna decyzja, szczególnie jeśli są to pierwsze okulary. Soczewki okularowe różnią się od siebie nie tylko zaawansowaniem technologicznym  ale także swoim przeznaczeniem: korygują wadę wzroku, chronią go i poprawiają komfort widzenia My pomożemy w doborze odpowiedniej oprawy okularowej i rodzaju soczewek okularowych w zależności od potrzeb klienta i przeznaczenia okularów, a także zaproponujemy rozwiązanie spełniające Państwa potrzeby dbając o komfort widzenia.